Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Proč nakupovat u KupKOMIKS ?

1.Velký výběr komiksů,který jinde nenajdete !

2.Pro stálé zákazníky možná cenová nabídka z doporučených prodejních cen - KlubKupKOMIKS.

3. a)Zakoupením komiksů u KupKOMIKS se finanční prostředky vrátí zpět do nákupu komiksů.
     b)Dary na dobročinné účely např. na  www.startovač.cz
     c) Podpora profi PC hráčů 

4.Rychlá komunikace.

5.Garance kvalitně zabaleného zboží proti poškození.

6.Každý komiks vložen do EUROFOLIE A4.

7.Téměř všechny tituly skladem !

8.Raritní tituly ! 

9.Poradenství při výběru komiksů. Již 7 rokem na trhu.

10.Ekologické balení zásilek.
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek 

16793.jpeg
Kód: Movie Video Trailer
-10%
429 Kč
386 Kč
Vydal: Crew
Rok a měsíc vydání: 2017 (dotisk prvního)
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 170 x 260 mm
Počet stran: 196
Tisk: barevný
Autoři:
[scénář] Millar, Mark
[kresba] Romita Jr., John
[překlad] Šmíd, Darek
[redakce] Pavlovský, Jiří
[obálka] Romita Jr., John
"Nechutné násilí - přesně jak to máte rádi."
Superhrdinové patří do komiksů a ne do reálného života. Až tedy do chvíle, kdy se jeden mladík rozhodne, že si oblékne kostým a začne bojovat se zlem... a samozřejmě, dostane děsnou nakládačku. Jenže tím to nekončí. Superhrdina se nedá zastavit... zvlášť, když se může stát hvězdou youtube.
Kick-Ass je další záhul z dílny Marka Millara, který tady, co se týče zábavné brutality, zahanbuje i svůj epos Mrtvý nebo živý. Navíc jsou tu hrdinové děti školou povinné, takže je to ještě zábavnější. Ale vedle toho jsou tu i úvahy nad podstatou superhrdinů... a jestli by tady vážně nějaký superhrdina nemohl existovat. A o tom, že dospívání je peklo. Zvlášť, když nemáte superschopnosti.
b_c3696-85c05798eff6a11cfbb786e24cdb1310.jpg
b_c3696-3f80a4e586891a4dde43c327bd1ba288.jpg
Recenze: Kick-Ass: Nářez 85 %
Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2010. Původně vyšlo jako čísla 1 až 8 minisérie "Kick-Ass" u Icon (odnož Marvelu). Souborné vydání vyšlo u Marvelu poprvé v roce 2010.

Scénář: Mark Millar
Kresba: John Romita Jr.

"Kick-Ass: Nářez" je jedním z těch komiksů, které se snaží postavit klasický superhrdinský mainstreamový komiks na hlavu. Nedivím se tomu, protože sám místy přestávám chápat, jak je možné, aby DC Comics a Marvel stále vydávaly to, co vydávají. Hlavně tedy v takovém množství. Obří event "The New 52" má dobré série, ale zhruba polovina z nich je prostě jen plácání, které nemá valný smysl. U Marvelu by se daly stejně tak najít série, které za moc nestojí. Tvorba Marka Millara, který dělá pro Icon, drsnější odnož Marvelu, je však výjimkou. I u nás vyšly věci, které se Millarovi hodně povedly. Kromě "Kick-Ass: Nářez", je to série "Ultimates" anebo "Wanted: Mrtvý nebo živý".

Na Necronomiconu jsem recenzoval snímek "Kick-Ass", který z komiksu vychází. I když je film můj zamilovaný, rozhodně to ještě není tak drsná jízda, jakou předvedli Millar a Romita Jr. na stránkách komiksu. Společnými silami vytvořili zásadní dílo, které je brutální, sprosté, ale hlavně nápadité a skutečně se mu daří něco podobného, co se dařilo jiným tvůrcům v 80. letech. Bere základy superhrdinského komiksu a pojímá je naprosto jinak, velmi nekompromisně.

Superhrdinský komiks staví na hodnotách, jako jsou čest, spravedlnost a kostým. Je to boj dobra se zlem většinou v té nejkrystaličtější podobě. Lidé, kteří jsou superhrdiny, mají určité superschopnosti, nebo ví, jak se k nim dostat. Dave Lizewski je obyčejný kluk, v podstatě nýmand, s kterým byste se, pokud nemáte rádi komiksy, asi moc nebavili. Je to přesně ten týpek, co s ní o svých prsatých učitelkách, masturbuje nad vším, co je trochu svlečené a vykazuje známky ženského pohlaví. Není to typický hrdina, a to ani ve chvíli, kdy na sebe navlékne kostým a chce se jedním z nich stát.

Je zvláštní, že to ještě nikoho pořádně nenapadlo. Je přece snadné stát se superhrdinou. Hodit na sebe nějakou maškaru, vyběhnout do ulic a zmastit pár hajzlů, co obtěžují město a jeho ctihodné občany. Dave se hned na prvním výletu dovídá, že to vůbec jednoduché není. I když téměř zemře, stejně je posedlost superhrdinstvím – adrenalinem? – silnější než on. Musí pokračovat v tom, co začal, musí do ulic. A tak se setkává se skutečnými superhrdiny, které překladatel překřtil na Zabijačku a Taťuldu (Hit-Girl a Big Daddy). Musím říct, že tohle mě vážně dostalo. Za chvíli už budeme překládat i další jména. Spolu se Supermužem na nás budou v kinech útočit Netopýří chlap a Úžasný pavoučí týpek. Překladatelé by měli mít soudnost a zbytečně nepřekládat vše.

Mark Millar spolu s Johnem Romitou Jr. vytvořili neskutečné dílo, které otevřelo dveře dalším lidem, kteří také mají zájem na tom, aby se i superhrdinský komiks někam posunul. John Romita Jr. ukázal, že dávno vystoupil ze stínu svého otce, a i když je jeho kresba pro mainstream dokonalá, stejně tak dokáže krásně nakreslit průstřel hlavy a vylétnutí mozku. Komiks je velmi sprostý, velmi drsný, ale pokud vám tohle nevadí, užijete si ho, protože to je parádní jízda, která vás donutí přemýšlet o tom, jestli byste se i vy nechtěli stát samozvaným strážcem pořádku.

Autor textu: Martin Štefko
ukázka ve filmovém zpracování...
03.11.2017 21:52:51
Vachuda
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368 (1).jpeg
funko-banner.jpg
190584342155193232.jpg
HTY-904462-2T.jpg
figurka-dusty-deadpool-deadpool-2-1.jpg.big.jpg
x_hot903249_d.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one