Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Proč nakupovat u KupKOMIKS ?

1.Velký výběr komiksů,který jinde nenajdete !

2.Pro stálé zákazníky možná cenová nabídka z doporučených prodejních cen - KlubKupKOMIKS.

3. a)Zakoupením komiksů u KupKOMIKS se finanční prostředky vrátí zpět do nákupu komiksů.
     b)Dary na dobročinné účely např. na  www.startovač.cz
     c) Podpora profi PC hráčů 

4.Rychlá komunikace.

5.Garance kvalitně zabaleného zboží proti poškození.

6.Každý komiks vložen do EUROFOLIE A4.

7.Téměř všechny tituly skladem !

8.Raritní tituly ! 

9.Poradenství při výběru komiksů. Již 7 rokem na trhu.

10.Ekologické balení zásilek.
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek 

16793.jpeg

! NOVĚ NASKLADNĚN ! Ultimátní Komiksový Komplet 1 - 120 

Poštovné již od 75 .- Kč !

Death Note - Zápisník smrti 1

-25%
189 Kč
142 Kč
Žánr: fantasy
Vydal: Crew
Rok a měsíc vydání: 2011/8
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 115 x 175 mm
Počet stran: 198
Tisk: černobílý
Název originálu: Death Note 1
Autoři:
[scénář] Cugumi, Óba
[kresba] Obata, Takeši
[překlad] Křivánková, Anna
[obálka] Obata, Takeši
Popis:
Každý člověk, jehož jméno bude zapsáno do tohoto zápisníku, zemře...

Démon Rjúk ztratil svůj zápisník. Na tom by nebylo nic hrozného... kdyby to ovšem nebyl Zápisník smrti, a kdyby ho neztratil ve světě lidí. A kdyby ho nenašel vzorný studen Light Jagami, který se rozhodl, že zbaví svět zla - tím, že pozabíjí všechny zločince. Je to chvályhodná myšlenka, jenže Light brzy jistí, že pokud chce vytvořit dokonalý svět, nesmí váhat přinášet oběti i z řad nevinných lidí. Těch, kteří se ho snaží zastavit. A bude jich hodně.
Death Note: Zápisník smrti vám přináší největší souboj v dějinách lidstva. Smrtící šachovou partii mezi geniálním zabijákem a neméně geniálním detektivem vystupujícím pouze pod pseudonymem "L".
b_c4178-55ec12e72ffea6b0efdda12cc416bafd.jpg
b_c4178-543839595940cca458002fc37c2ad90c.jpg

Recenze: Death Note: Zápisník smrti 1 90 %

Death Note: Zápisník smrti 1 (退屈)
Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2011, dotisk v roce 2012. Původně vyšlo jako stránky (označení stránky se v příběhu používá namísto kapitol) 1 až 7 v sérii "Death Note" (japonsky デスノート, v japonské transkripci Desu Nōto) souborně v roce 2004 u Shueisha, Inc. Kniha v originále nese název Taikutsu (退屈), tedy Nuda. České vydání se prodává v plné ceně za 189 Kč, dotisk 199 Kč.

Scénář: Cugumi Óba
Kresba: Takeši Obata

Co si budeme povídat, manze jsem nikdy moc nedal. Ne, že by mě nezajímala, naopak, slyšel jsem o ní hodně dobrého, ale prostě jsem si nikdy žádnou mangu nekoupil. V knihkupectví jsem ale takhle jednou uviděl první díl „Death Note: Zápisník smrti“ a řekl jsem si, že by to možná přece jen stálo za to, protože tohle je manga o látce, která mě docela zajímá. Není to klasický horor, spíš drama s hororovými a mytologickými prvky, ale přesto si myslím, že tenhle komiks má potenciál zaujmout široké spektrum čtenářů. I přesto, že je to manga, i přesto, že je to japonské. Naopak, je to právě z těchto důvodů, protože manga rozhodně nejsou jen ty rozesmáté ksichtíky.


Pro ty, co mangu čtou, to není nic nového, ale proto, že je tohle první recenze na mangu, kterou tu zveřejňuji, tak myslím, že stojí za to si říct trochu o tom, jak manga kniha skutečně vypadá a proč je rozdílná. Čte se jinak, odzadu a zprava doleva. Nejsme na to moc stavění, ale snadno si na to zvyknete. Manga je tímhle způsobem kreslena proto, že Japonci tak prostě čtou. Je to sice výrazná odlišnost, když je tento formát zachován i pro Evropu, ale to to krok pochopitelný. Vše by se muselo zrcadlově obracet, protože bubliny by musely být na druhé straně. Vydání v původním formátu je jednodušší způsob, jak mangu zachovat, je to i požadavek společnosti, která vlastní práva. Nakonec je z knihy hned patrné, že je to něco, co není úplně očekávané, že je to něco trochu jiné.

Když se nad příběhem komiksu „Death Note“ zamyslíte, je to vlastně strašně jednoduché, ale jakmile se do něj začtete, je to síla. Ten příběh je tak promyšlený, zároveň se před vámi vrství a dál se rozšiřuje a zvětšuje, nabývá na síle s tím, jak se dostáváte dál, jak zjišťujete další okolnosti o tom, jak zápisník smrti funguje. Light je neobyčejný kluk. Je skoro geniální, velmi vyniká ve škole a to na národní úrovni. A právě jemu se do rukou dostává zápisník smrti. Stačí do tohoto zápisníku napsat jméno nějakého člověka, toho si v hlavě představit a tento člověk zemře. Jak říkám, myšlenka celkem jednoduchá, ale vpravdě geniální.

Zápisník smrti je obvykle majetkem smrtonošů (božstvo smrti, i když podle jejich podoby pro nás vypadají spíše jako démoni), ale když se dostane do rukou člověku, tento se se zápisníkem stává propojený. A spojuje se i s původním vlastníkem, smrtonošem. Light se tak seznamuje se smrtonošem Rjúkem, který ho od chvíle, co Light na zápisník sáhl, bude doprovázet. Jak naložit se zápisníkem smrti? Jak ho využít? Využít ho vůbec? Jakmile o tomhle začnete přemýšlet, musíte si položit i otázku, co byste s takovou věcí dělali vy? Osobně jsem docela rád, že takové zápisníky neexistují, alespoň doufám, protože to by byl opravdu masakr.

„Death Note: Zápisník smrti“ rozhodně není pro každého a myslím si, že je to dospělejší verze mangy, i když nikoli úplně dospělá. Kresba je přece jen místy stále spíše mírnější a není zde nic, co by výrazně šokovalo. Myšlenky, které jsou zde však prezentovány, jsou dostatečně silné, téměř až filosofické. Osobně se těším na další díly a docela jsem napjatý, jak to bude pokračovat. Už dlouho se mi nestalo, aby mě kniha takhle dostala. „Death Note: Zápisník 1“ to ale zvládl dokonale. 90 % jen proto, že tohle je seznámení se a že si myslím, že to může být ještě lepší.

Na závěr krátké shrnutí toho, o čem jsou jednotlivé stránky, do kterých je každá kniha dělena.
Stránka 1: Nuda - Co se stane, když se nudíte a do ruky dostanete zápisník smrti? Někdo zemře
Stránka 2: L - Když lidé umírají, někdo si to dá dohromady a povolá toho nejlepšího detektiva - L
Stránka 3: Rodina - Light Jagami je vrahem, to víme, ale jak vyšetřování souvisí s ostatními členy rodiny?
Stránka 4: Proud - Lidé umírají a strach má i policie
Stránka 5: Oči - Chtěli byste oči, díky kterým vidíte, kolik času každému, na koho se podíváte, zbývá?
Stránka 6: Vyšetřování - Light si hraje s policií
Stránka 7: Terč - Light zjistí, že už nemůže být úplně v klidu.

Autor textu: Martin Štefko
04.05.2015 10:29:13
Vachuda
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368 (1).jpeg
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368 (1) (1).jpeg
190584342155193232.jpg
SA0007S_08.jpg
figurka-dusty-deadpool-deadpool-2-1.jpg.big.jpg
x_hot903249_d.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one