Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek !

iron_studios_statues (1).png

 ! Novinky - HOT TOYS  a  IRON STUDIOS !

Amazing Spider-Man 3: Dokud hvězdy nezhasnou

Žánr: superhrdinský, akční
Vydal: Crew
Rok a měsíc vydání: 2006
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 175 x 255 mm
Počet stran: 140
Tisk: barevný
Vydavatel originálu: Marvel
Autoři:
[scénář] Straczynski, J.Michael
[kresba] Romita Jr., John
[ink] Hanna, Scott
[coloring] Kemp, Dan
[překlad] Pavlovský, Jiří
Popis:
Spider-Man stojí před nejtěžším úkolem svého života - musí navštívit Hollywood a usmířit se s Mary Jane. Vedle toho je souboj s doktorem Octopusem vyloženou dětskou zábavou... tedy kdyby se do něj nezapojila i doktorova mladší, modernější a nebezpečnější verze.
Jenže ani po návratu zpátky do rodného New Yorku Spideyho problémy nekončí. Naopak. Chyba minulosti se vrací, aby hrdinovi zničila život a vzápětí mu ho i vzala. Pokud má Spidey přežít, musí se vrátit ke svým kořenům... které sahají až na samý počátek světa. A možná ještě o kus dál.

Poznámky:
Originál: Amazing Spider-Man #43-48. Vydal: Marvel.

Recenze: Amazing Spider-Man 3: Dokud hvězdy nezhasnou 80 %

Amazing Spider-Man: Dokud hvězdy nezhasnou (Amazing Spider-Man: Until the Stars Turn Cold)
Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2006. Původně vyšlo jako čísla 43 až 48 druhé řady série "Amazing Spider-Man" (později přečíslováno na 484 až 489) u nakladatelství Marvel. České vydání má 140 stran.

Scénář: J. Michael Straczynski
Kresba: John Romita Jr.

Zvykli jsme si na to, že o J. Michaelovi Straczynkém se mluví jako o tom chlapíkovi, který posunul Spider-Mana dál, udělal z něj hrdinu pro nové tisíciletí. O tomhle už nemá cenu se rozepisovat, ale jen bych docela rád dodal, že ve třetím a pak ještě více ve čtvrtém díle "Spider-Man: Příčiny a následky" se Straczynski ve scénáři oprostil od trapných hlášek a konečně přichází s těmi, které jsou opravdu vtipné, úderné a sem tam se přistihnete, že se smějete nahlas. U knihy se mi to stává nepříliš často, o to více začínám tohohle Spider-Mana obdivovat.

Náš hrdina se dostává do pořádných problémů. Nějak jsme se smířili s tím, že tetička May už všechno ví, ale aby to nebylo tak jednoduché, je pro ni stále těžké, aby to zkousla. Řeší se ale jiný problém. Řeší se totiž osoba, která pro Petera Parkera znamená tolik, možná dokonce i více, než jeho pavoučí alter ego. Tou osobou není nikdo jiný než Mary Jane Watsonová-Parkerová, Peterova láska a manželka, ale také osoba, se kterou se hodně nepohodl, a v současné době si od sebe dávají pauzu, každý na jiném pobřeží Spojených států amerických.

Když už jsme u Mary Jane, nebudu se bát říct, že je to ta nejkrásnější zrzka celého komiksového světa a vyrovná se jí jen málokdo. Jean Grey mi nikdy nepřirostla k srdci, a tak skutečnou konkurenci má MJ jen v postavě Pelissy z komiksu "Výprava za ptákem času". MJ to prostě sluší a John Romita Jr. ví, jak ji má nakreslit, aby jí to slušelo opravdu hodně. Právě na MJ a její vztah k Peterovi je zaměřeno. Peter totiž s tetičkou nasedli na letadlo rovnou do LA, aby zde své vyvolené řekl, že to bez ní prostě nedává. Jenže to by nesměl být Peter Parker, aby se něco nepokazilo.

Tím, co se pokazí tentokrát, je Doc Ock. Pravda, pro jednou to není přímo Octopus, kdo dělá problémy, ale je to on, kdo se do nich dostane. Má trochu depku z toho, že jeho dílo vlastně nikdo pořádně neocenil, a tak naletí prvnímu chytrákovi, který se objeví. Ten chytrák se vydává za mluvčího bohaté společnosti a je dost inteligentní na to, aby Doca přelstil. Jenže to by na dostřel nesměl být Spider-Man. Ano, na Doca totiž Pavoučí muž narazí právě v Los Angeles. Ne, ten chlap prostě nemůže mít chvíli klid.

Tohle je jenom polovina příběhu, který nás ve sbírce "Spider-Man: Dokud hvězdy nezhasnou" čeká. Ve druhém příběhu se vrací starý známý Ezekiel ve chvíli, kdy Spidey dostává pořádně na frak. Pokud jsme si mysleli, že v knize "Spider-Man: Návrat" Peter potkal svého nejsilnějšího nepřítele, tak to ještě nebyl připraven na vosu, která si pro něj přiletěla. Líbí se mi, jak si Straczynski pohrává s mytologií série, ale hlavně jak dokáže zabrousit i do různých vědních oborů a přidat nové prvky, které stávající vesmír ještě rozšíří. To se stalo v komiksu "Spider-Man: Dokud hvězdy nezhasnou". Straczynski i Romita Jr. odvedli výtečnou práci a čtenář se jen těší na další díl, kterým je "Spider-Man: Příčiny a následky".

Autor textu: Martin Štefko
09.09.2016 19:19:27
Vachuda
1.jpg
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368.jpeg
images.png
3a7874d40d6a6fdb0b6a06ee5f058cc7.jpg
Novinky
001002004438 (1).jpg
Rambo_po_v04_j.jpg
11111111.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one