Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek !

iron_studios_statues (1).png

 ! Novinky - HOT TOYS  a  IRON STUDIOS !

Preacher/Kazatel 8: A pak vypukne peklo

-10%
499 Kč
449 Kč
Vydal: BB/Art Komiks, Crew
Rok a měsíc vydání: 2011/6
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 170 x 260 mm
Počet stran: 248
Tisk: barevný
Název originálu: Preacher 8: All Hell\'s A-Coming
Autoři:
[scénář] Ennis, Garth
[kresba] Dillon, Steve
[překlad] Kopřiva, Štěpán
[redakce] Pavlovský, Jiří
[obálka] Fabry, Glenn
Vyčistil město Spása v Texasu, seznámil se s dávno ztracenou matkou a pokecal si všemocnou bytostí, která se usídlila v jeho mozku a pohádal se s Bohem… a teď je konečně Jesse Custer připravený setkat se se svou láskou Tulip. Bude to setkání plné vášně, bolesti, sexu a výstřelů z pistole.
Tahle kniha je věnovaná hlavně návratům. Do dětství Tulip i k temné minulosti upíra Cassidyho. K okamžikům, které je formovaly. K tomu si přihoďte chemickou kastraci, vraždu robertkem, drogy a Prdelmana – a máte další díl legendární série Preacher.
Garth Ennis a Steve Dillon jsou stále ve formě. A ani v této části svého brutálně-popkulturního náboženského road westernu vás nehodlají šetřit.
Veškerý odpor je marný.
b_c4113-4b633746a6fb52e365ea64d7f52d5d2f.jpg
b_c4113-9669a2e4cd87395a3ecfc6a0d7568730.jpg
Recenze: Preacher/Kazatel 8: A pak vypukne peklo 70 %
Preacher: A pak vypukne peklo (Preacher: All Hell's A-Coming)
Vydalo nakladatelství BB/art ve spolupráci s Crew v brožované vazbě v roce 2011. Původně vyšlo jako čísla 51 až 58 série "Preacher" a jednodílný příběh vydaný jako "Preacher Special: Tall in the Saddle" v nakladatelství Vertigo (dospělejší odnož DC Comics). Souborně v originále komiks vyšel jako "Preacher: All Hell's A-Coming" v roce 2000 u DC Comics. České vydání má 248 stran.

Scénář: Garth Ennis
Kresba: Steve Dillon, John McCrea a Glenn Fabry (obálky)

"Preacher: A pak vypukne peklo" je dalším z těch názvů, které lze vztáhnout na sérii trochu pejorativně. V téhle sbírce totiž žádné peklo rozhodně nehledejte. Jak název napovídá, ono vypukne až pak, což znamená, že až v poslední knize, která nese název "Preacher: Alamo". K ní se dostaneme příště. Že to ale byla pořádně dlouhá cesta. A to jsme se vlastně zase tak daleko nedostali. Doposud se Jesse Custer s bohem nesetkal a tato konfrontace zůstává až na úplný konec.

Jesse si konečně uvědomil, co je důležité. Musí zjistit, co se vlastně stalo s jeho milovanou Tulip, proč padla do náruče jeho domnělého kamaráda. Tohle je nejdůležitější setkání celého příběhu, na jehož pozadí se odvíjí všechno, především pak Jesseho pátrání po tom, kdo je vlastně Cassidy zač a jak je možné, že ho jeho nejskvělejší kámoš podrazil. Nachází odpovědi, ale je už odteď jasné, že se mu nebudou ani trochu líbit. Cassidy je někdo, koho vlastně vůbec nezná, někdo, kdo nejspíš nezná ani sebe sama.

Jesse se vrací do New Yorku, aby zde našel svou milovanou, odpovědi, ale také Amy, starou známou z minulosti. Amy patřila k milenecké dvojici v dobách, kdy ještě kradli auta. Ale k tomu později. Tulip utekla Cassidymu. Jednoho dne, prostě jen tak, se zvedla a odešla. Dobře, příčiny jsou objasněny, ale Ennis prostě zvolil nejjednodušší variantu. V New Yorku se spolu Jesse a Tulip znovu setkávají a řeší problémy, které se nakupily. Ale nejsou jedinými, na které se příběh soustředí.

Vracíme se k Prdelmanovi a k tomu, že ho jeho manažer pořádně vypekl. Co se s tímhle klukem asi stane? I tohle nechme na poslední díl "Preacher: Alamo". Zatím jen víme, že jeho kariéra je v koncích. Dalším, na koho má být došlápnuto, je samotný Herr Starr, který se vrátil z osobního pekla, kde přišel o nohu, jen proto, aby čelil vyšetřování Grálu a člověku, Eisensteinovi, který ho kdysi přijímal. Vzhledem k tomu, že byl Starr jmenován praotcem, ale ukázal, že má trochu jiné zájmy, hledá Eisenstein důkazy o tom, co má Starr opravdu v úmyslu. Starrovi je jasné, že ten starý bastard na něj něco najde. K jeho ještě menší radosti se vrací agent Hoover, který se konečně dopočítal až ke třem miliónům.

Příběh sbírky "Preacher: A pak vypukne peklo" se točí i kolem minulosti. Kromě toho, že se něco dovídáme o Cassidym, zjišťujeme také pravdu o Tulip a o tom, jaké měla dětství. Také objevujeme, jak se setkala s Amy. K minulosti se vrací i příběh "Dlouhán v sedle", který je přiložen na konec sbírky a vypráví moderní kovbojský příběh o tom, jak Jesse, Tulip a Amy kradli auta a málem se jim to vymstilo kvůli jednomu šílenému frantíkovi. Přiznám se, že tenhle příběh se mi možná líbil nejvíce z celé sbírky, i když je mimo hlavní linii. Ennis dál úspěšně natahoval sérii, která už dávno mohla být na konci. Na druhou stranu, nelze mu upřít, že když odhaluje minulost postav, stojí to za to.

Autor txtu: Martin Štefko
03.08.2015 23:08:15
Vachuda
1.jpg
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368.jpeg
images.png
3a7874d40d6a6fdb0b6a06ee5f058cc7.jpg
Novinky
001002004438 (1).jpg
Rambo_po_v04_j.jpg
11111111.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one