Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek !

125886788_10157639784222344_6395421760357324552_n.jpg
Vydal: BB/Art Komiks, Crew
Rok a měsíc vydání: 2007
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 170 x 260 mm
Počet stran: 128
Tisk: barevný
Autoři:
[scénář] Ennis, Garth
[kresba] Dillon, Steve
[lettering] Kozák, Jan
[coloring] Rambo, Pamela
[coloring] Hollingsworth, Matthew
[překlad] Kopřiva, Štěpán
[obálka] Fabry, Glenn
Jesse Custer měl všechno, co si farář na malém texaském městě může přát. Kromě jediného: víry. Pak do něj ale vstoupilo podivuhodné spirituální stvoření zvané Genesis, spojilo se s jeho duší a jeho život dostal poněkud nečekaně znovu smysl. A tak se vydal na chvílemi podivnou, chvílemi brutální, ale v každém pádě neobyčejnou cestu odvrácenou stranu Ameriky. Cestu, která začala v Texasu…
8028_2.jpg
Recenze: Preacher/Kazatel 3: Lovci 80 %
Preacher: Lovci (Preacher: Until the End of the Time)
Vydalo nakladatelství BB/art ve spolupráci s Crew v brožované vazbě v roce 2007. Původně vyšlo jako čísla 13 až 17 série "Preacher" v nakladatelství Vertigo (dospělejší odnož DC Comics). Souborně v originále komiks vyšel jako "Preacher: Until the End of the World" v roce 1997 u DC Comics. České vydání má 128 stra.

Scénář: Garth Ennis
Kresba: Steve Dillon a Glenn Fabry (obálky)

Jsme u třetího dílu putování reverenda Jesseho Custera, jeho milované Tulip a správného parťáka Cassidyho. Právě Cassidy se pomalu ale jistě stává středem Jesseho vesmíru, protože Cassidy je prostě přesně ten chlap, kterého chcete mít za kámoše. Je s ním sranda, má dobré názory, můžou se spolu totálně ožrat, a i když jeho pomoc většinou za moc nestojí, aspoň se snaží. Takže jo, Cassidy se vrátil.

Návrat Cassidyho je jedna věc, která mi prostě na "Preacherovi" nesedí. Ty postavy se prostě potkávají, mnohdy na místech, kde to vlastně ani nemá nějaký jasnější důvod. Prostě se mají potkat a o to jde. Je to trochu deus ex machina, která zasahuje shůry, a opravdu, bohem se to dá omluvit, protože boha je přece v "Preacherovi" plno. Možná až moc, na můj vkus, ale k tomu se dostaneme až později, i když pořádný záchvěv jsme již měli ve sbírce "Preacher: Až do konce světa".

Jesse pokračuje ve své cestě za bohem a kde jinde navázat než v San Franciscu? Copak právě tohle není místo, kde by se mohl bůh skrývat? Bůh a Cassidy. A taky banda pořádných úchylů. Nemluvě o tom, že se na scéně objevují tři velmi důležité postavy a hlavně jedna naprosto zásadní organizace – Grál. Těmi třemi postavami jsou Herr Starr, agentka Featherstonová, která se stane jeho asistentkou, a agent Hoover, který to vůbec nebude mít jednoduché, protože musí umět hodně dobře počítat.

San Francisco je místem, kde se to skutečně hemží úchyly, na které má Garth Ennis doslova dar. Dvojice sexuálních vyšetřovatelů je teprve začátkem, není nic neobvyklého na sexu s pásovcem a dalšími tvory, o kterých si T. C. mohl jen nechat zdát. Ježíš de Sade je správný magor, musím říct, že jeho styl parkování koloběžky mě prostě odrovnal. Těch úchyláren si tady člověk užije do sytosti, navíc s tím, že je to pořád sranda a příběh navíc zůstává maximálně akční, takže ani o násilí nejsme ochuzeni.

Vrátil bych se ještě k postavě Herr Starra, která si snad v každé sbírce něco musí vytrpět a je asi jasné, jak to skončí. V tomto díle to ještě není tak hrozné, protože vlastně objeví nové možnosti, které jako člověk, jež se potřebuje zbavit svých sexuálních choutek, může využít. "Preacher" se rozrůstá do úžasně bizarních rozměrů, a i když není tenhle díl příběhově tak zásadní, doslova vás dostane vtipem a šílenými situacemi, kterých jste svědky.

Autor textu: Martin Šrtefko
11.09.2015 11:18:49
Vachuda
1.jpg
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368.jpeg
images.png
3a7874d40d6a6fdb0b6a06ee5f058cc7.jpg
Novinky
ron-man-2-mm-action-figure-1-6-iron-man-mark-iv-ho.jpg.big.jpg
PD1527139740ddW.jpg
hot-toys-captain-marvel-sixth-scale-figure-avengers-endgame-collectibles-mms575-img02.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one