Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Proč nakupovat u KupKOMIKS ?

1.Velký výběr komiksů,který jinde nenajdete !

2.Pro stálé zákazníky možná cenová nabídka z doporučených prodejních cen - KlubKupKOMIKS.

3. a)Zakoupením komiksů u KupKOMIKS se finanční prostředky vrátí zpět do nákupu komiksů.
     b)Dary na dobročinné účely např. na  www.startovač.cz
     c) Podpora profi PC hráčů 

4.Rychlá komunikace.

5.Garance kvalitně zabaleného zboží proti poškození.

6.Každý komiks vložen do EUROFOLIE A4.

7.Téměř všechny tituly skladem !

8.Raritní tituly ! 

9.Poradenství při výběru komiksů. Již 7 rokem na trhu.

10.Ekologické balení zásilek.
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek 

spider-man-kolekcja-min-01.png

NOVINKA ! Od 23. 09. 2019 NOVÝ KOMIKSOVÝ VÝBĚR SPIDER-MAN !
Při objednání prvních 5 ks je figurka Spider-man ! ZDARMA !

Scott Pilgrim 1: Vypečený život flákače

-75%
199 Kč
49 Kč
Žánr: humorný
Vydal: BB/Art Komiks
Rok a měsíc vydání: 2010/10
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 130 x 190 mm
Počet stran: 168
Tisk: černobílý
Název originálu: Scott Pilgrim – Vol. 1: Scott Pilgrim's Precious Little Life
Autoři:
[scénář] O’Malley, Bryan Lee
[kresba] O’Malley, Bryan Lee
[překlad] Jeníková, Jitka
[redakce] Podaný, Richard
[obálka] O’Malley, Bryan Lee
Scott Pilgrim se má báječně. Je mu 23 let, hraje v rockové kapele, zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud se mu ve snu nezačne prohánět úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. A nejen ve snu, Scott se najednou s tou elegantní kurýrkou na bruslích začne potkávat i na mejdanech. Získat Ramonu Flowersovou ovšem není žádná procházka růžovým sadem. Scottovi v cestě ke štěstí stojí Ramoniných sedm ďábelských bývalých kluků. Dokáže Scott padouchy porazit a získat Ramonu, aniž by svůj milovaný život obrátil vzhůru nohama?
b_c3861-44f3dd51b3c43fe64dd761a05146f7f8.jpg
b_c3861-0260960dea62ab09810689b82c37ad52.jpg
Recenze: Scott Pilgrim 1: Vypečený život flákače 85 %
Scott Pilgrim 1: Vypečený život flákače (Scott Pilgrim's Precious Little Life)
Vydalo nakladatelství BB/art v brožované vazbě v roce 2010. Původně vyšlo jako "Scott Pilgrim's Precious Little Life" u Oni Press v roce 2004. České vydání se prodává černobílé.

Scénář: Bryan Lee O'Malley
Kresba: Bryan Lee O'Malley

Jsou komiksy, od kterých moc nečekáte. Například "Scott Pilgrim" je přesně takový. Když jsem viděl snímek "Scott Pilgrim proti zbytku světa", dostal mě. Ten snímek mě naprosto ohromil, ale říkal jsem si, že to bude hodně pojetím Edgara Wrighta, který je přece jen hodně osobitým režisérem. Ještě chvíli trvalo, než jsem se dostal ke komiksu. Nakonec jsem si ho ale koupil. Proč také ne, když se dostal do Levných knih, kde se prodává za cenu 69 Kč, což je přece jen celkem rozdíl. Na druhou stranu, svědčí to o tom, že tahle série, ač poměrně levná, se u nás neuchytila. Je to škoda, protože po prvních stránkách mi bylo jasné, že výtečný film není daný až tak přínosem Edgara Wrighta, ale právě skvělou předlohou. "Scott Pilgrim: Vypečený život flákače" mi jednoduše vyrazil dech.

Poslední dobou objevuji nové komiksy, které jsem ještě neměl tu čest číst, a jsou zatím tři, které mě opravdu odrovnali: "Death Note: Zápisník smrti 1", "Bleach 1: The Death and the Strawberry" a právě "Scott Pilgrim: Vypečený život flákače". Všechny tři mě neskutečně bavily a u všech tří jsem se těšil na pokračování. Na pokračování "Scotta Pilgrima" si ale budu muset počkat, protože zrovna druhý díl je u Levných knih v podstatě nedostupný. A to nejen u nich. Ani v normálních nakladatelstvích, alespoň v Českých Budějovicích, není právě dostatkovým zbožím. Rozhodně se ale hodlám k téhle sérii vrátit, protože je to něco natolik originálního, že prostě chci vidět, jak to pokračuje, i když to samozřejmě tuším. Film se o sérii opírá velmi silně. Vzhledem k tomu, že Comics Point také nabízí všechny knihy za 69 Kč, spolehnu se pravděpodobně na něj.

Scott Pilgrim je obyčejný kluk, kterému je 23 let, má kapelu, je nejlepším borcem na rvačky v celé provincii (mimochodem, je z Kanady) a právě začíná chodit s jednou středoškolačkou, což jeho kamarádi kvitují s posměchem. Jeho život není jednoduchý, je to docela flákač, moc peněz nemá, tak žije se svým homosexuálním spolubydlícím Wallacem, kvůli finanční situaci spolu spí i v jedné posteli. Naštěstí Wallace se zajímá spíše o nápadníky Scottovy sestry než o samotného Scotta. Scottův život by byl celkem bez problémů, kdyby se mu do snů nezačala vkrádat nová holka. Jako kdyby se tam objevila z čistého nebe. O co větší je Scottovo překvapení, když Ramonu Flowers potká i v reálném světě. Všechno ostatní se nyní mění na podružné a Ramona se stává středem jeho vesmíru, co na tom, že má holku. Je zde ale přece jen jeden problém. Ramona by s ním i chodila, ale Scott musí nejprve porazit sedm jejich ďábelských bývalých kluků. V první knize se utkává s prvních z nich - s Matthewem Patelem.

Brian Lee O'Malley se ve své tvorbě inspiroval mangou, ale jeho styl je natolik svébytný, má rysy amerického stripu, že si vytvořil natolik unikátní kresbu, že si ho jen těžko spletete. To bohužel může vést i k tomu, že vás komiks odradí. Stejně tak i pro někoho nemusí být příjemné černobílé provedení. V současné době v Americe vychází vázaná verze knihy v barvě. Pochybuji, že se jí my dočkáme. Je to škoda, ale nedá se nic dělat. Brian ale není originální pouze v kresbě, ale také v příbězích. V jednu chvíli se jedná o mladickou romantiku, aby následně došlo na čistou komedii, potom jsou zde snové sekvence a naprosto absurdní konverzace. Pak ale přijde na počítačovou hru. Souboje Scotta s "Evil Ex" jsou akční, epické a z poražených vypadávají peníze. Matthew Patel jich v sobě moc nemá, takže je jasné, že se jednalo pouze o bosse na první úrovni. Scott za jeho poražení získává jen 2 dolary 40 centů. Čekají ho ale další souboje a rozhodně více peněz. A možná se i dočká toho, že s Ramonou skutečně bude moct chodit. "Scott Pilgrim: Vypečený život flákače" je vtipný, absurdní a originální komiks, který se dnes dá koupit doslova za hubičku. Pokud jste se k němu ještě nedostali, zkuste ho.

Kdo je Brian Lee O'Malley?
Autor komiksu "Scott Pilgrim", který ho nejvíce proslavil, je napůl Korejec, napůl Kanaďan. Narodil se ve francouzské části Kanady, konkrétně v Ontariu, ve městě London. Zde také začal svou kariéru, ale v současné době byste ho našli spíš v Los Angeles, kde žije se svou ženou, také komiksovou autorkou Hope Larson. Aby byla jejich rodina ještě zajímavější, ona má německé a švédské předky. Jeho prvním autorským komiksem bylo "Lost at Sea", ale pak už se šest let věnoval jenom Scottovi Pilgrimovi. Poslední díl vydal v roce 2010 a loni oznámil práci na novém komiksu s názvem "Seconds". Nový příběh drží v tajnosti, tak pod článkem pouze první obrázek. Brian je mimo jiné i muzikant a začínal v různých kanadských kapelách s krátkou životností, za sebe nyní vystupuje jako Kupek.

Autor textu: Martin Štefko
31.12.2018 16:09:51
Vachuda
1.PNG
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368 (1).jpeg
prime-1-studio-logo_1200x1200.png
iron-studios_0.jpg
d0c9736d6995ce5f5d1aa7ff1d60968a.jpg
thanos_marvel_gallery_5c4c9592a4ab3.jpg
3.jpg
bumblebee_transformers_gallery_5c4b9362d3607.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one