Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Proč nakupovat u KupKOMIKS ?

1.Velký výběr komiksů,který jinde nenajdete !

2.Pro stálé zákazníky možná cenová nabídka z doporučených prodejních cen - KlubKupKOMIKS.

3. a)Zakoupením komiksů u KupKOMIKS se finanční prostředky vrátí zpět do nákupu komiksů.
     b)Dary na dobročinné účely např. na  www.startovač.cz
     c) Podpora profi PC hráčů 

4.Rychlá komunikace.

5.Garance kvalitně zabaleného zboží proti poškození.

6.Každý komiks vložen do EUROFOLIE A4.

7.Téměř všechny tituly skladem !

8.Raritní tituly ! 

9.Poradenství při výběru komiksů. Již 7 rokem na trhu.

10.Ekologické balení zásilek.
IMG_20170724_130323 (1).jpg
IMG_20170206_121027_009.jpg
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek !

Znovuzrození hrdinů DC (2).jpg

Bleach 2: Goodbye Parakeet, Goodnite My Sista

-10%
189 Kč
170 Kč
Žánr: akční, městská fantasy
Vydal: Crew
Rok a měsíc vydání: 2012/7
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 115 x 175 mm
Počet stran: 192
Tisk: černobílý
Název originálu: Bleach 2: Goodbye Parakeet, Goodnite My Sista
Autoři:
[scénář] Kubo, Tite
[kresba] Kubo, Tite
[překlad] Křivánková, Anna
[redakce] Pavlovský, Jiří
[obálka] Kubo, Tite
Popis:
Vznětlivý teenager Ičigo Kurosaki má kromě popudlivé povahy ještě jednu zvláštní vlastnost - vidí duchy. Což mu nijak zvlášť nevadí... aspoň dokud nepotká Rukii, která ho přesvědčí, aby se stal Sběračem duší. I když si Ičigo není jistý, jestli o tuhle práci vůbec stojí (obnáší až příliš mnoho rizik a morálních dilemat), nakonec kývne. A bude toho litovat.
V druhém díle legendární série se představí další hrdinové, Ičigo spolkne špatnou pilulku, potká muže, který mlátí monstra telegrafními sloupy, ochraňuje papouška, získá až příliš dokonalý záskok a samozřejmě - bude bojovat na život na smrt, aby ochránil duši mrtvého chlapce.
pcs_1-1341845922.jpg

Recenze: Bleach 2: Goodbye Parakeet, Goodnite My Sista

Bleach 2: Goodbye Parakeet, Goodnight My Sista (Bleach: Goodbye Parakeet, Good Night My Sister)
Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2012. Původně vyšlo jako kapitoly 8 až 16 v sérii "Bleach" (japonsky ブリーチ, v japonské transkripci Burīchi) souborně v roce 2002 u Shueisha, Inc. Kniha v originále nese název "Goodbye Parakeet, Good Night My Sister" nebo "Goodbye Parakeet, Goodnight My Sista" (anglický název, který je použitý pro české vydání, byl použit i pro japonské), tedy "Dobrý den papoušku, dobrou noc sestro".

Scénář: Tite Kubo
Kresba: Tite Kubo

Ičigo Kurosaki se stal sběračem duší. Jako kdyby nestačilo, že má celkem šílenou rodinu, určité psychické problémy, které souvisí s přemírou agresivity, otec, který se s ním rve na úrovni nejdrsnějších kung fu snímků, a faktu, že byl schopen vidět mrtvé. Teď ještě musí sbírat duše těch, kteří umřeli, ale nějak se jim nechce do nebe nebo Soul Society, jak se v komiksu používá. Ne, že by o tu schopnost být sběračem duší úplně stál, ale Rukia Kučiki, původně sama sběračka, mu jedním špatným úsudkem své schopnosti předala. Sama pak přebývá v umělém těle, které je pro ni dočasnou schránkou, než zase bude schopna stát se sama sběračkou.

Kniha "Bleach 2: Goodbye Parakeet, Goodnite My Sista" nám představuje dva příběhy, které jsou rozděleny do celkem devíti kapitol. V prvním případě se jedná o dokončení příběhu s papouškem, který se začal v předchozí knize "Bleach 1: The Death and the Strawberry", v její poslední kapitole. V papouškovi se také může skrývat duše, ale to není to nejhorší, co na Ičiga čeká. Má se totiž utkat s tím zatím nejhorším Hollowem ve své doposud poměrně krátké kariéře. Že Hollowové nejsou sranda, o tom se přesvědčí i sama Rukia, která si myslí, že i se svými mizernými schopnostmi, které jí zůstaly, a že jich je skutečně málo, dokáže tak silného Hollowa porazit.

Tite Kubo především v tomto příběhu ukazuje, jak je jeho kresba silná. I když se vyžívá v emotivních panelech, kde jsou postavičky zkresleny, stejně tak dokáže nakreslit i neskutečně silný panel, který vám doslova vyrazí dech. To přichází ve chvíli, kde se tenhle neskutečně silný Hollow má dostat na druhou stranu a my zjišťujeme, že na druhé straně není jen Soul Society, ale také peklo. Tite Kubo skvěle spojuje japonskou mytologii se západními vlivy a vytváří něco neskutečně originálního, co vás buď dostane a nepustí, anebo zůstanete nedotčeni. Jsem si jistý, že jsou tací, které bude Titeho kresba doslova iritovat. Nenechte se tím ale zviklat. Tite Kubo je mnohem lepší vypravěč, než jak se na první pohled tváří a jsem si jistý, že vás dokáže svými příběhy zaujmout.

Tím druhým příběhem, který je součástí druhé knihy, je příběh, který se věnuje sběračům a tomu, jaké nástroje využívají. Existuje dokonce obchod, kde je možné si koupit speciální vybavení, třeba i pilulku, která obsahuje duši, jež bude ovládat sběračovo tělo, zatímco on bude plnit své povinnosti a bude se snažit ze světa sprovodit dalšího Hollow. Tyhle pilulky jsou dobrá věc, ale nechce to sáhnout po takové, která obsahuje vylepšenou duši. Tyhle věcičky jsou totiž kazové, což nám přinese poměrně zábavné momenty. Druhý příběh je tak spíše komičtější, i když i jeho finální vyznění je přece jen silnější, než byste si zpočátku mysleli. Tite Kubo má v tomhle dar a žádným svým příběhem úplně nezklame. Těším se, až se dostanu ke třetí knize, protože myslím, že mě může jen překvapit. Nadšený z ní budu ale určitě jako z prvních dvou.

Abych nezůstal nic dlužen, tak ještě bych se chtěl vyjádřit ke dvěma postavám, které začínají být pro příběh poměrně důležité. Tou první postavou je Jasutora Sado, zvaný Chad, s nímž jsme se seznámili až v poslední kapitole první knihy. Chad je mladík, který má kostru nejspíš z adamantia, protože to, co snese, a to, co unese, to je opravdu neuvěřitelné. Pak je zde Orihime Inoue, která má v příběhu své pevné místo. Holčina je zamilovaná do Ičiga a Tite Kubo na ní ukazuje, jak jsou Japonci ujetí na mladé holky. Záběry na její prsa - v oblečení samozřejmě - jsou naprosto normální, stejně jako vtipy mířené tímto směrem. Nutno říct, že nejsou ani tak sexistické, jako opravdu vtipné. Navíc když je pronáší její nejlepší kamarádka. "Bleach" je prostě série, která se vás snaží bavit, ale útočí na všechny vaše emoce. Nechte se jí pohltit, protože to rozhodně stojí za to.

Něco málo pojmů na vysvětlenou:
Umělé tělo - Schránka, v níž duše přebývá, pokud sám není schopen vykonávat své povinnosti, nebo se jich určitým způsobem zbavil, jako se to povedlo Rukii.
Vylepšená duše - Jednalo se o upgrade, v podstatě takovou duši, která měla své superschopnosti. Tato duše se měla dostat do těla sběrače ve chvíli, kdy on sám vykonává své povinnosti. Pokud se Ičigo stává sběračem (má na sobě černé kimono a v ruce velký meč), jeho skutečné tělo jen tak leží. Vylepšené duše měly ovládat toto tělo, dokud bude sběrač plnit své povinnosti. To je také zápletka druhého příběhu v této sbírce.

Na závěr krátké shrnutí toho, o čem jsou jednotlivé kapitoly, do kterých je každá kniha dělena.
Kapitola 8: Chase Chad Around - Pokračuje příběh s papouškem a nezničitelným Chadem
Kapitola 9: Monster and a Transfer [Struck Down] - Rukia si stále hraje na sběračku duší, ale nijak jí to neprospívá
Kapitola 10: Monster and a Transfer pt. 2 [The Deathberry] - Opravdu dojde na boj s telefonním sloupem a také na vybuchující pijavice
Kapitola 11: Back. [Leachbomb or Mom] - Sám Ičigo poznává sílu zatím nejsilnějšího Hollow
Kapitola 12: The Gate of the End - Jeden z nejsilnějších výjevů celého komiksu - na zemi přichází peklo
Kapitola 13: BAD STANDARD - Rukia jde nakupovat, ale nedostane přesně to, co by potřebovala
Kapitola 14: School Daze!!! - Ičigo skáče deset metrů do vzduchu a hledí svým spolužačkám na prsa. A nejen to!
Kapitola 15: Jumpin' Jack, Jolted - Rukia zase jednou něco vysvětluje
Kapitola 16: Wasted but Wanted - Vypadá to, že s vadnou pilulkou bude ještě sranda

Autor textu: Martin Štefko
25.03.2016 08:17:33
Vachuda
c1f1dac4e7a3876866f21a33d666d368 (1).jpeg
funko-banner.jpg
190584342155193232.jpg
s-l1600 (1).jpg
SPIDER-MAN-HOMECOMING-extra-big-507-170.jpg
pd14938947130rk.1498552938.jpg
figurka-pulp-fiction-jules-winnfield-12.jpg.big.jpg
59490f.jpg
59910d.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one