Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Proč nakupovat u KupKOMIKS ?

1.Velký výběr komiksů,který jinde nenajdete !

2.Pro stálé zákazníky možná cenová nabídka z doporučených prodejních cen - KlubKupKOMIKS.

3. a)Zakoupením komiksů u KupKOMIKS se finanční prostředky vrátí zpět do nákupu komiksů.
     b)Dary na dobročinné účely např. na  www.startovač.cz
     c) Podpora profi PC hráčů 

4.Rychlá komunikace.

5.Garance kvalitně zabaleného zboží proti poškození.

6.Každý komiks vložen do EUROFOLIE A4.

7.Téměř všechny tituly skladem !

8.Raritní tituly ! 

9.Poradenství při výběru komiksů. Již 7 rokem na trhu.

10.Ekologické balení zásilek.
IMG_20170724_130323 (1).jpg
IMG_20170206_121027_009.jpg
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek

Znovuzrození hrdinů DC (2).jpg


V nabídce více než 4000 produktů - komiksů a figurek !  

Živí mrtví 5: Nejlepší obrana

-10%
299 Kč
269 Kč
Žánr: akční, horror
Vydal: Crew
Rok a měsíc vydání: 2012/6
Vydání: 1.
Vazba: paparback
Format: 165 x 255 mm
Počet stran: 136
Tisk: černobílý
Název originálu: The Walking Dead 5: The Best Defense
Autoři:
[scénář] Kirkman, Robert
[kresba] Adlard, Charles
[překlad] Antonín, Martin D.
[redakce] Pavlovský, Jiří
[obálka] Adlard, Charles
[obálka] Rathburn, Cliff
Za mřížemi je bezpečí... jenže dojde k události, která vyláká Ricka zpoza bezpečných zdí vězení. A zombie nejsou to nejhorší, co tam na něj čeká. Rickova skupina není jediná, která přežila katastrofu... a bohužel ani není nejpočetnější. Dojde setkání s vládcem města Woodbury, který si nechává říkat prostě – Guvernér.
Jedna z největších padouchů série, postava, která si vysloužila i vlastní knižní minisérii, přichází na scénu.
pcs_1-1338455302.jpg
pcs_1-1338455311.jpg
Recenze: Živí mrtví 5: Nejlepší obrana 95 %
Živí mrtví: Nejlepší obrana (The Walking Dead Vol. 5: The Best Defense)
Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2012. Původně vyšlo jako čísla 25 až 30 v sérii "The Walking Dead" od ledna do srpna 2006 u Skybound Entertainment (vzniklo pod Image Comics a bylo založeno přímo Robertem Kirkmanem). Souborně v originále komiks vyšel jako "The Walking Dead Vol. 5: The Best Defense" v roce 2006.


Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Charlie Adlard a Cliff Rathburn


Pátý díl série "Živí mrtví"? No jen tak dál! Pomalu se nám blíží již osmý díl. Jedna ze sérií, na kterou se český komiksový a zároveň hororový fanoušek může těšit celkem pravidelně. Zombie na pokračování v seriálu, který už se dostal ke stovce dílů a v Americe jede dál. To znamená, že ještě pěknou řádku let bude série vycházet také u nás. Robert Kirkman nekecal, když řekl, že chce vytvořit skutečně dlouhý příběh a nechce hned tak skončit. Chce vědět, co se děje dál ve světě, kde mrtví chodí po zemi a kde chtějí stále nějak hodnotně žít i normální lidé, kteří se nákaze prozatím vyhýbali.

Jestli si myslíte, že Kirkman má problémy s tím, aby se v sérii něco dělo, tak vás mohu ujistit, že budete ohromeni, nikoli zklamáni. Samozřejmě, i "Živí mrtví: Nejlepší obrana" mají svoje klidnější místa – nechci říkat slabší, protože taková nejsou –, ale když přijde na akci, pořád je to skvělá jízda. Jakmile má Charlie Adlard kreslit zombie ožírající maso, jde mu to skvěle a vy mu ten svět věříte, věříte mu ten hnus, tu odpornou syrovost. Ne, ani v páté sbírce "Živí mrtví" nic neztratili na své kráse.

Znáte to. Jste ve světě, který je ovládán zombie a nejlepší místo pro život se jeví bývalá věznice, kterou jste vyklidili, a vystříleli jste z ní ty parchanty, co tam žili předtím a nemysleli to s vámi zrovna dobře. Dvojité oplocení by mělo fungovat a nemrtvé udrží daleko od živých. A že přeživších je ještě docela dost. Možná víc, než se na první pohled zdá. Přece jen, svět je pořád docela velké místo, a není jisté, jestli sledujeme osudy jediné přeživší skupiny, anebo zda jich je víc. Kniha "Živí mrtví: Nejlepší obrana" nám dává odpověď právě na tuhle otázku. Ne, naši hrdinové určitě nejsou sami.

"Živí mrtví" mají výborné tempo. Když už si myslíte, že hrdinové najdou chvíli klid a budou si moct prostě jen tak sednout, hodit nohy nahoru a užívat si, že jsou stále naživu, stane se něco, co všechno změní. Doslova. Taková změna nastává samozřejmě i zde. Točí se kolem Ricka, našeho hrdinného a už ne až tak správňáckého bývalého šerifa, Glenna, který se podle všeho zamiloval, no a nakonec nechybí ani nováček v týmu, Michonne, která je rozhodně jednou z největších tvrďaček, co se tu zatím objevily. Ale i ona narazí na člověka, který je příšernější než všichni nemrtví dohromady. Přeživší totiž čeká setkání s Guvernérem. Že to nezní zrovna moc děsivě, když se to takhle řekne? Ale ono to děsivé je. Pořádně.

Pátý díl vás nenechá chladnými a vy budete chtít další. Budete doufat, stejně jako u všech ostatní, že si Crew pospíší s šestým dílem, že nebudete muset čekat už tak dlouho. Samozřejmě, že budete zklamáni, protože další díl vychází vždy zhruba za pět až šest měsíců. Řekněte o komiksu známým, rodičům, prostě všem, řekněte jim, ať ho kupují a čtou, možná se pak dočkáme rychlejší frekvence vydávání, protože tenhle komiks by si to zasloužil. Ale jednou za půl roku je také docela fajn. Aspoň že tak.

Autor textu: Martin Štefko
02.08.2015 11:11:38
Vachuda
1.JPG
190584342155193232.jpg
pcs_0-1524589715.jpg
AKCE ! LKFM č.10 + Komiks GR Cesta do zatracení 
20180509_185124.jpg
Dengar-Sixth-Scale-Figure-002.jpg
54162d.jpg
55765a.jpg
123.jpg
51375a (1).jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one