Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Proč nakupovat u KupKOMIKS ?

1.Velký výběr komiksů,který jinde nenajdete !

2.Pro stálé zákazníky možná cenová nabídka z doporučených prodejních cen - KlubKupKOMIKS.

3. a)Zakoupením komiksů u KupKOMIKS se finanční prostředky vrátí zpět do nákupu komiksů.
     b)Dary na dobročinné účely např. na  www.startovač.cz
     c) Podpora profi PC hráčů 

4.Rychlá komunikace.

5.Garance kvalitně zabaleného zboží proti poškození.

6.Každý komiks vložen do EUROFOLIE A4.

7.Téměř všechny tituly skladem !

8.Raritní tituly ! 

9.Poradenství při výběru komiksů. Již 7 rokem na trhu.

10.Ekologické balení zásilek.
IMG_20170724_130323 (1).jpg
IMG_20170206_121027_009.jpg
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek

Znovuzrození hrdinů DC (2).jpg


V nabídce více než 4000 produktů - komiksů a figurek !  

Živí mrtví 4: Touha je slepá

-10%
299 Kč
269 Kč
Žánr: akční, horror
Vydal: Crew
Rok a měsíc vydání: 2011/12
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 165 x 255 mm
Počet stran: 136
Tisk: černobílý
Název originálu: The Walking Dead 4: The Heart's Desire
Autoři:
[scénář] Kirkman, Robert
[kresba] Adlard, Charles
[překlad] Antonín, Martin D.
[redakce] Pavlovský, Jiří
[obálka] Moore, Tony
Na hrdinu dopadají rány ze všech stran a aby ochránil své lidi, je nucený začít dělat nelítostná rozhodnutí. Mění se... a rozhodně ne k lepšímu. A ostatní na tom nejsou o moc lépe. Jsou sice v bezpečí před zombiemi, ale ne před sebou navzájem. Emoce vybublávají na povrch a stačí maličkost, aby se všechno zhroutilo a lidé začali znovu umírat.
pcs_1-1321653518.jpg
pcs_1-1321653463.jpg
Recenze: Živí mrtví 4: Touha je slepá 90 %
Živí mrtví: Touha je slepá (The Walking Dead Vol. 4: The Heart's Desire)
Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2011. Původně vyšlo jako čísla 19 až 24 v sérii "The Walking Dead" od června do listopadu 2005 u Skybound Entertainment (vzniklo pod Image Comics a bylo založeno přímo Robertem Kirkmanem). Souborně v originále komiks vyšel jako "The Walking Dead Vol. 4: The Heart's Desire" v roce 2005.


Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Charlie Adlard a Cliff Rathburn

Když se dostanou ven noví "Živí mrtví" v české verzi, většinou příliš neváhám a okamžitě si je běžím koupit. Tentokrát jsem přece jen trochu zaváhal, kupovat si každý komiks, co bych chtěl, není finančně úplně sranda, ale nakonec jsem neodolal a komiks jsem si zajistil. A stejně jako u předchozích dílů "Živí mrtví: Staré dobré časy", "Živí mrtví: Míle a míle" a "Živí mrtví: Bezpečí za mřížemi" i zde jsem se neskutečně bavil. Ne, že bych se smál, ale znovu jsem prožíval osudy svých oblíbených hrdinů. Na rozdíl od některých knih, živé mrtvé hrdiny nemám spojené s filmovými představiteli, ale pořád to jsou pro mě ti, co jsou nakreslení v komiksu, takže žádný Andrew Lincoln a jemu podobní.

Naposledy jsme se s hrdiny rozloučili ve vězení, kde našli dočasné útočiště, ale nebylo to rozloučení právě laskavé. Byli napadeni vězni, kteří se proti nim vzbouřili a chtěli, aby odešli. Anebo je zastřelí. Začínáme přesně tam, kde se skončilo, a dovídáme se, jak byla vzpoura dvou ozbrojených vězňů potlačena, a to jejich vlastní hloupostí. Když už se pro vzpouru rozhodnete, zavřete aspoň dveře. Hrdinové tak nemusí odejít, pouze musí hodně tvrdě bojovat o své místo ve světě a o své útočiště.

I když by se zdálo, že postavy konečně mohou najít klid, protože mají kde žít, nemusí se tolik bát nemrtvých, stejně nic není v pořádku. Jejich životy se hroutí a konečně to pociťuje na plné koule i Rick, který se zdál neochvějným majákem mezi všemi přeživšími. On se stal jejich vůdcem, ale on je i tím, který prolomí tabu, a to hned na začátku knihy. Právě událost, ke které dojde během potlačování vzpoury je tou, která udává směr, jakým se vydá celý příběh této sbírky. Přátelství se hroutí, životy se ztrácejí a znovu se vrací v podobě, kterou nechceme, vztahy dostávají pořádné rány, ale nové vztahy vznikají a kvetou, setkáváme se s novou postavou, která ještě zamíchá s dějem, jak naznačí hned při svém entrée.

Pokud od "Živých mrtvých" čekáte nářezový akční komiks, nekupujte si ho. Tohle není jednoduchá jízda, naopak, děj se soustředí na drobné detaily, na drobné konflikty, a to vše neustále na pozadí zombie apokalypsy. Ale nezapomíná na nemrtvé, to vůbec ne, jen je to zároveň – a především – skvělá studie lidského druhu a toho, jak se dokáže chovat i v těch nejvyhrocenějších situacích. Myslíte si, že se dokáže člověk změnit? Pokud ano, tak musím souhlasit. Mění se hlavně negativním směrem. Ale stejně tak zůstávají lidé stejní, jako před tím. Není to tak jednoduché, jak by se zdálo.

Robert Kirkman ukazuje, že dokázal rozpracovat neskutečně silný příběh poměrně malé skupiny lidí, rozpracovat ho takovým způsobem, že se nemusíme bát, že by mu došel dech. Máme za sebou čtyři sbírky a ono se skoro nic nestalo. Přitom jsme ale ušli už strašně daleko a máme za sebou první rok událostí. První rok, kdy přeživší sice nevládnou světu, ale snaží se, co to dá, najít si místo, které jim ještě patří. Výtečný epický komorní příběh, který podává skvělý psychologický pohled na chování člověka. Král zemřel, ať žije král, chce se říct, ale Romero stále ještě žije a já doufám, že nás ještě uchvátí. Moc bych mu to přál, ale Kirkman už má své místo mezi legendami zombie hororu také jisté.

Autor textu: Martin Štefko
02.08.2015 11:12:06
Vachuda
1.JPG
190584342155193232.jpg
pcs_0-1524589715.jpg
AKCE ! LKFM č.10 + Komiks GR Cesta do zatracení 
20180509_185124.jpg
Dengar-Sixth-Scale-Figure-002.jpg
54162d.jpg
55765a.jpg
123.jpg
51375a (1).jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one