Vítejte na KupKOMIKS.

  Vítám Vás v internetovém obchodě.Tento obchod jsem založil pro Vás,sběratele tohoto žánru.
   Budu Vám nabízet jak současné novinky,tak i novinky pro naše nejmenší čtenáře.
   Doufám,že se Vám obchod bude líbit jak cenově,tak nabízenými tituly.
Jednička na českém trhu -  přes 4.000 komiksových titulů..
Největší výběr komiksů v ČR !

Příjemný nákup Vám přeje: Jan Vachuda KupKOMIKScz

 
1.JPG
0 Kč
Proč nakupovat u KupKOMIKS ?

1.Velký výběr komiksů,který jinde nenajdete !

2.Pro stálé zákazníky možná cenová nabídka z doporučených prodejních cen - KlubKupKOMIKS.

3. a)Zakoupením komiksů u KupKOMIKS se finanční prostředky vrátí zpět do nákupu komiksů.
     b)Dary na dobročinné účely např. na  www.startovač.cz
     c) Podpora profi PC hráčů 

4.Rychlá komunikace.

5.Garance kvalitně zabaleného zboží proti poškození.

6.Každý komiks vložen do EUROFOLIE A4.

7.Téměř všechny tituly skladem !

8.Raritní tituly ! 

9.Poradenství při výběru komiksů. Již 7 rokem na trhu.

10.Ekologické balení zásilek.
IMG_20170724_130323 (1).jpg
IMG_20170206_121027_009.jpg
Znovuzrození hrdinů DC.png

Specializovaný prodej komiksů a figurek

Znovuzrození hrdinů DC (2).jpg


V nabídce více než 4000 produktů - komiksů a figurek !

Živí mrtví 3: Bezpečí za mřížemi

-10%
299 Kč
269 Kč
Žánr: akční, horror
Vydal: Crew
Rok a měsíc vydání: 2011/5
Vydání: 1.
Vazba: paperback
Format: 165 x 255 mm
Počet stran: 136
Tisk: černobílý
Název originálu: Walking Dead 3: Safety Behind Bars
Autoři:
[scénář] Kirkman, Robert
[kresba] Adlard, Charles
[překlad] Antonín, Martin D.
[redakce] Pavlovský, Jiří
[obálka] Moore, Tony
Apokalyptická epidemie se přehnala přes všechny kontinenty. Mrtví vstali a zaútočili na živé. Během několika měsíců se civilizace naprostou zhroutila. Neexistují vlády, nákupní centra, internet ani kabelová televize. Ve světě, který okupují mrtví, se konečně musíme naučit žít.
Ve třetí knize ze série Živí mrtví se zdá, že skupina přeživších konečně dorazila do bezpečí. Kde jinde by člověk měl být lépe chráněný před útoky zvenčí, než ve vězení? Stačí jen vystřílet všechny mrtvé a bude to v pohodě. Jenže vězení není tak úplně opuštěné... a navíc na hrdiny začíná tvrdě dopadat stres a vyčerpání. A znovu se dokazuje, že mnohem nebezpečnější než mrtví jsou ti živí. U zombií alespoň víte, na čem jste a co od nich můžete čekat. U lidí to nevíte nikdy.
1.JPG
2.JPG
Recenze: Živí mrtví 3: Bezpečí za mřížemi - 90 %
Živí mrtví: Bezpečí za mřížemi (The Walking Dead Vol. 3: Miles Behind Us)
Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2011. Původně vyšlo jako čísla 13 až 18 v sérii "The Walking Dead" od října 2004 do dubna 2005 u Skybound Entertainment (vzniklo pod Image Comics a bylo založeno přímo Robertem Kirkmanem). Souborně v originále komiks vyšel jako "The Walking Dead Vol. 3: Safety Behind Bars" v roce 2005.


Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Charlie Adlard a Cliff Rathburn

Musíme poděkovat nakladatelství Crew že se rozhodla „Živé mrtvé“ vydávat, protože co si budeme povídat, je to jedno z nejlepších děl o zombie, které byly vytvořeny, ať už v rámci filmové nebo literární tvorby. Robert Kirkman píše přesně to, co slíbil – pokračuje tam, kde většina zombie hororů končí. Zajímá ho, co se bude dít dál, kdy se nákaza rozšířila, co bude s lidmi, kteří ve světě plném nemrtvých musí svádět své boje o život. Ve světě, kde peníze nemají žádnou hodnotu, kde důležitější je to, kdo má zbraň a dostatek víry v lepší zítřky. Hranice mezi touhou přežít a touhou zemřít je tak slabá.


Skupina přeživších vedená Rickem Grimesem ve druhém díle dorazila k věznici, kterou si vybrala jako svůj nový domov. Ploty je mohou ochránit před nemrtvými, a kdyby se jim podařilo zprovoznit elektrický generátor, měli by obranu skutečně těžko překonatelnou. Ale jestli si mysleli, že konečně najdou spásu, potom se samozřejmě zmýlili. Zombie svět jim nenechá vydechnout a dál je žene do záhuby, kterou se – někteří úspěšně, někteří marně – snaží alespoň dočasně oddálit. Ale je to možné? Je možné najít, když už nic jiného, tak dočasné bezpečí ve věznici? Především Rickova žena nesdílí nadšení z toho, že v jídelně velkého komplexu objevili čtyři vězně, kteří už tu měsíc sedí a čekají – na co? Není se čemu divit, že je nebere s láskou, když už je nějakou chvíli těhotná, navíc s dítětem, které nebude Rickovo, ale Shanovo, s nímž se ve třetím díle znovu setkáme. A ano, Shane už není takový krasavec, jakým býval. Pár týdnů pod zemí nikomu neprospěje. Robert Kirkman nenechá minulost za postavami, ale pěkně jim ji předhazuje, aby trpěli o to víc.


Důležité zjištění, které se přeživší dovídají poměrně nepříjemnou cestou, je skutečnost, že nemrtví se z lidí stávají nikoli pouze potom, co je něco kousne, ale i potom, co zemřou. Jako kdyby nákaza, pokud je to skutečně nákaza, prostoupila vzduchem do těla každého člověka a vyčkává pouze na smrt nebo na jiný impuls, který ji aktivuje. Jedná se tedy o nemoc, kterou je možné odvrátit? Rozhodně je otázkou, jestli tohle vůbec někdy zjistíme. Ale je vlastně zombie žánr o zjišťování toho, kde je příčina? Osobně si myslím, že tohle zas až tak zásadní prvek zombie hororů není. Je ale jasné, že každý se na to bude dívat trochu jinak. "Živ mrtví" však rozhodně odpověď nedávají.
NÁSLEDUJÍCÍ ODSTAVEC OBSAHUJE VÝRAZNÉ SPOILERY. Třetí díl nabízí dostatek akce, ale především se opět jedná o silné momenty, které nám vyrazí dech. Mladý pár, v podstatě ještě děti, se poprvé pomilují, aby poté spáchali sebevraždu vzájemným zastřelením. Jenže mladík zmáčkne kohoutek trochu dřív než dívka. Jen škoda, že to byla zrovna Tyreesova dcera. Ani Rick nedokáže Tyreese zastavit, aby smrt své dcery pomstil. A ani Rick není tím silným, kterým se zdál být, tím čestným a spravedlivým, proměňuje se ve zvíře, když zjišťuje, kdo to ve věznici vraždí a odřezává hlavy dívkám i ženám. Jak říkám, o silné momenty se Kirkman umí postarat a dokazuje to s každým dalším svazkem. Škoda, že u nás vycházejí tak pomalu, ale co se dá dělat. Náš trh je tak malý... Kolik vy znáte lidí, kteří by se vyžívali v četbě zombie hororů?


Robert Kirkman dál pokračuje v díle, které nemá v zombie žánru obdoby a podle všeho se bude jednat o největší zombie opus, který kdy byl napsán. V současné době, kdy komiks ve Spojených státech stále vychází, je venku více jak sto sešitů (k 22. dubnu 2013 je to přesně 109 sešitů) a vyšlo již 18 svazků, které jen čekají na to, až budou přeloženy do českého jazyka. Tak jen kupujte, ať se jich všech dočkáme a nemusíme čekat moc dlouho. Pro milovníky subžánru je tohle něco jako splněný sen. I když se v následujících dílech dočkáme i slabších kousků, pořád je to v zombie žánru naprostá legenda.

Autor textu: Martin Štefko
02.08.2015 11:12:31
Vachuda
1.JPG
190584342155193232.jpg
pcs_0-1524589715.jpg
59987.jpg
57660.jpg
56753.jpg
1.jpg
59032a.jpg
54162d.jpg
logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one